TEMEL BİLGİLER

Kanal brülörleri, modüler yapıya sahip kompakt bir bektir ve çok sayıda endüstriyle ısıl işlemleri için büyük miktarda temiz sıcak hava oluşturmaya yarar. Tüm standart modeller, bekin çelik gövdesine monte edilmiş olan entegre bir yakma havası fanına sahiptir. Bu fan beke doğru miktarda ve doğru basınçta hava basar ve böylece geniş kanal hızı aralığı boyunca dengeli bir çalışma sağlar.Düşük CO emisyonu. Kompakt modüler yapı. Dayanıklı ve güvenilir işletim. Endüstriyel standart.

Modüler yapıya sahip bir kanal bekleride mevcuttur. Sahip olduğu emniyet sistemi kontrolü sayesinde direkt ısıtmalı hava ısıtma sistemlerine uygundur. Bekler sıralanmış halde en fazla 24 modülden oluşur. Alevin yayılmasından sorumlu özel modüller münferit bek sıralarını birleştirir ve enine ateşlemeye imkân verir. Bu modüler tasarım, bek matrisinin çok farklı konfigürasyonlarına imkân tanır. Bek modülleri kaliteli paslanmaz çelikten yapılmıştır. Esnek tasarım. Düşük hava debisinde güvenilir. Kısa alev boyu.

Şerit hava brülörleri, kompakt yapıya sahip bir şerit yakıcıdır. Uygulama seçenekleri arasında yanma, kurutma ve duman gazlı ocaklar ve benzer endüstriyel ekipmanlar yer alır. Bu bekler diğer hava ısıtmalı beklere kıyasla basit, güvenilir işletimle ve düşük CO emisyonlarıyla öne çıkar. Tüm standart modeller, bekin çelik gövdesine monte edilmiş olan entegre bir yanma havası fanına sahiptir. Şerit hava brülörleri, profil orifisine gerek kalmaksızın geniş bir kanal hızı aralığı boyunca dengeli bir çalışma sağlar. Bekten uzağa (örneğin kanalın dışına) takılmış olan yakma havası fanlarıyla da tedarik edilebilir. Oldukça düşük CO emisyonları. Kompakt modüler yapı. Dayanıklı ve güvenilir işletim.

Dış hava ve proses havası uygulamalarında temiz havayı ısıtmak için kullanılan bir şerit bekleride mevcuttur. Bek geniş bir hız, termal yük ve yakıt spektrumuyla çalıştırılabilir. AH-MA eşit düzeyde, kokusuz ve dumansız bir alev oluşturur ve emisyonlar ve etki derecesi bakımından optimum bir davranış gösterir. Bunun dışında korozyona dayanıklı tipleri de mevcuttur; bunlarda alüminyumdan veya galvaniz kaplı pik demirden yapılmış bek gövdeleri bulunabilir. Dayanıklı ve güvenilir işletim. Kompakt modüler yapı.

KULLANIM ALANLARI

Tekstil sanayi;  Kumaş kurutmalarda, Boya ve baskı çalışmalarında, Ağaç Sanayi; Kontrplak, MDF ve kaplama kurutmasında, Gıda Sanayi;  Mısır, buğday, irmik vb. ürünlerin kurutulmasında. Metal Sanayi; Boya kurutmalarında Seramik ve Cam Sanayinde;Soğutma ve dekor işlemlerinde. Buhar kazanlarında enerji kesilmelerinde geçici olarak socak hava üretimi için buhar hatlarında da kullanılmaktadır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Geniş modülasyon aralığında çalışabilme, Tek kademe, iki kademe ve oransal kontrol imkanı,  Oransal cihazlar için mekanik veya elektronik oransal kontrol imkanı,  Birçok sisteme kolaylıkla adapte olmasını sağlayan farklı tasarım ve geniş kapasite aralığı, İşletme ve bakım kolaylığı,  Sahip olduğu tasarım ile kolay montaj ve demontaj imkanı.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©2023 Focus Endüstri

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?